Všetky deti sú dobré

Autor: Andy Sekanová | 4.11.2008 o 17:00 | Karma článku: 9,00 | Prečítané:  2410x

"Tati, našiel som mobil, čo s ním mám urobiť? Volal som na jedno číslo, ale nikto mi to nedvíhal," rieši chlapec problém, čo s nájdeným telefónom. Či ho doniesť domov a vypátrať majiteľa, alebo ho radšej zaniesť na políciu.

Tato rozhodol, že telefón treba priniesť domov. Majiteľa skúsia nájsť spoločnými silami a keď sa nepodarí, ešte vždy ho môžu zaniesť na policajnú stanicu. Len čo poctivý nálezca prišiel s telefónom domov, ozve sa zvonenie. Zhodou okolností práve to číslo, na ktoré sa malý nálezca pokúšal dovolať. Tato majiteľky telefónu.

Obaja tatovia sa dohodli, kedy a kde sa stretnú, ozvala sa aj mamina dievčiny, ktorá telefón stratila. A tak otec so synom v dohodnutý čas na dohodnutom mieste odovzdajú mobil malej majiteľke. Poctivý nálezca dostáva sladké nálezné a stáva sa medzi spolužiakmi hrdinom. I keď tí by boli radšej, keby telefón odovzdal na polícii, bolo by to podľa nich ešte zaujímavejšie.

Ak čakáte vtipnú pointu, tak sa nedočkáte. Dnes skončím len otázkou: Milí dospelí, čo by ste urobili vy, keby ste našli mobilný telefón? 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Ruský policajt, ​​ochranca mocných, nepriateľ človeka

Sedemásťročného Igora v deň narodenín policajti brutálne znásilnili fľašou.

Historička architektúry: Čo sa deje v Tatrách, to by si v Alpách nedovolili

Henrieta Moravčíková o vývoji v národnom parku.


Už ste čítali?